HTML

ISMERETLEN.

Csupa ismeretlen, eddig még nem ismert, szinte fantasztikus valótlan, valóság.

Friss topikok

  • ISMERETLEN.: @András Gráner: Szerintem Ön értett félre valamit! Napi kettő tojás sárgájától még senki nem hízo... (2018.12.22. 10:09) Sok nő fejében megfordul a GYORS FOGYÁS!! 2016.05.19.
  • ISMERETLEN.: @Zsófia Torma: Üdv! Elnézést, hogy csak most jutottam ide. Örülök a találkozásnak. Tp. (2015.08.05. 17:46) 2008-vagy-2009?
  • ISMERETLEN.: @Chagall: Tisztelt Changall! Ebben a bejegyzésben csak utalás van az / a - b - q / állapotra. Az i... (2013.11.26. 22:29) MÁGNESES VIHAR.
  • ISMERETLEN.: @Chagall: Tisztelt Chagagall. Véleményét nagyon köszönöm. Az egyházi leírások szerint Krisztus sz... (2013.11.26. 21:54) HIBÁS A KERESZTÉNY NAPTÁR!!!

Linkblog

A C 19

2020.06.21. 21:28 ISMERETLEN.

Mint már többször le írtam! A vírus az 1960-as évek közepe óta ismert. A terjedését a legyengült immunrendszer segíti elő. A kemikáliák, a pacsulik, a génmódosított ételtermékek. A nem megfelelő ételek előállítása, az ellenőrizetlen termékek forgalmazás, mind elősegíti az immunrendszer módosulását.
A C 19 2020.04.10.
Megbukott a -" maradj otthon szlogen " -, az öntörvényű felelőtlen állampolgárok miatt! Ma már a fertőzött megyékben szabadon áramlik a fertőzés! Szinte semmi értelme a szlogennek, hogy: " - Maradj otthon! -" !
A tudomány számára szinte ismeretlen helyzet nem politikai haszonszerzés kovácsolására kell felhasználni.
A jelenlegi vírus terjedés nem csupán kormányzati kérdés!
A C 19-ről csak feltételezések vannak. Konkrétan azt sem tudják, hogy honnan, vagy hogyan került át az emberre. Állatokban már régóta kimutatható, mint a Denevér, vagy Tobzoska. Feltételezett tény, hogy ezek az állatok is egy másik állattól fertőződtek meg. A vírus terjedése, cseppfertőzéssel terjed a leggyorsabban. A fertőzöttség általában, négy , öt, akár hét nap is lehet, mire a tünetek jelentkeznek. A vírus szubmikroszkopikus biológiai organizmus. A C19 már több mint hatvan éve ismert jelenség. Amely a legtöbb esetben lehet egy enyhe lefolyású, náthához hasonló tünetű állapot. Elsősorban az immungyenge személyekre veszélyesebb mint az átlag egészséges személyekre. A vírus fertőzés terjedésének a távolság és a fertőtlenítés az alapvető lehetősége. Súlyosabb esetekben kórházi, elkülönítési kezelés vezethet eredményre. A vírusfertőzést terjeszthetik az állatok, mint madarak, vagy rovarok is. Az ember saját maga is terjesztheti, tüsszentéssel, köpködéssel, érintkezéssel, fertőzött tárgyak eszközök ér érintésével, még akkor is, ha azt nem steril eszközzel teszi. Általában különböző felületeken, közegekben más, más ideig maradnak életben, amikor aktívan fertőzhetnek. Átlagos közegben akár négy hat óra is lehet. Azokon a felületeken amelyek használatosak, de olyanok mint a papír, az evőeszköz, vagy valamely más fém, műanyag eszközök azon felületeken is életképesek lehetnek több órán át. Jelenleg nincs konkrét C19 elleni anyag. Több országban külön, külön is próbálkoznak, vannak ahol önkéntes személyeken próbálják a C19 vírus elleni anyagokat. Köztudott, hogy a Coronavírusnak több változata is van, ezért az egységes vakcinák kifejlesztése, fennakadásokat okoz, az azonnali kezelés elégséges védekezésére. A vírus mutálódását, mesterségesen is elő lehet beállítani. A mutálódott vírusok sokszor előbb vannak előállítva, mint azok ellenanyagát, annak hatékonyságát ismernék. Terjedését a távolság és a közvetlen kapcsolat tudja lassítani, mivel nem csak ember, hanem az állatvilág is képes terjeszteni. Jelenleg a tudomány állása egyes vírusok ellen nem ismeri a megjelenésének a megakadályozását, terjedését. Pillanatnyilag a távolság és a közvetlen érintkezés, mint természetes védekezés áll a terjedés megakadályozására.
A - Maradj otthon - szlogen eredménye! Miközben 1960-as évek közepe óta nem találta meg a tudomány a vírus elleni vakcinát! A szlogennel nagyobb kárt okoznak a társadalmaknak mint amennyit segítenek! Milliók maradnak munka és megélhetés nélkül, miközben pár százezer ember életét mentik meg? Több tíz, száz millió embert tesznek ki az éhezésnek, azért, hogy pár száz ezer ember életét megmentsék? El kell végre gondolkodni, hogy maradjon meg pár száz ezer és több száz millió haljon éhen? Ki melyiket válassza? Rábízom mindenkinek a lelkiismeretére. Melyiket választja? TENGERPICI 2020.04.10.
A C 19 a mai napig is mutálódik. Amit pillanatnyilag nem lehet megállítani, ezért nem is lehet rá egységes vakcinát, / védőoltást / egységesíteni. Valójában pillanatnyilag nem minden államban van több áldozata mint egy influenzának, de nem idényszerű. Minél nagyobb az élelmiszerek ellenőrzésének a hiánya, minél nagyobb a kemikália, annál nagyobb esélye van terjedni. Nem média és nem kormányzati kérdés. Ha gyorsan terjed akkor nincs egyetlen államban sem akkora egészségügyi lehetőség, hogy a betegeket el tudják látni. Azért marad a megelőzés, a maszk, a távolság tartása. Ha az emberek nem képesek tudomásul venni, akkor nem csak világjárvány marad, hanem megállíthatatlan fertőzöttség alakul ki. Az emberiség közel 80%-ának rossz az immunrendszere. Amiről sokan nem is tudnak. A fertőzöttség akár 10 - 15 nap alatt is okozhat, az emberiségnél, a közel 80 - 85 %-os kihalást is. Csak sokan ezt most nem értik, és nem akarják elhinni. Az okos ember a más problémáiból tanul, a buta ember, meg a sajátjából sem, mert öntörvényű. Döntse el mindenki, hogy mit választ. TENGERPICI 2020.06.16.
A C 19 mutálódása és a vakcina 2020.06.21.
A mai tudomány, az elkövetkezendő közel egy évben, nem fog egységes vakcinát találni. A C 19 olyan gyorsan mutálódik, hogy a tudomány képtelen követni. Ami tegnap igaz volt az holnap már nem igaz a vírusra. Csak szóltam! TENGERPICI 2020.06.21.

Szólj hozzá!

A bejegyzés trackback címe:

https://noshogy.blog.hu/api/trackback/id/tr4815905926

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása